Zaczynamy!

Witamy wszystkich!

W końcu nadszedł czas uruchomienia bloga oraz strony fejsbukowej! Jeśli się tutaj znaleźliście to najprawdopodobniej wiecie jaka myśl przyświecała powstaniu tego miejsca. Jednak dla tych którzy trafili tutaj z ciekawości lub przypadkiem przypominamy: postawiliśmy przed sobą zadanie wyposażenia mieszkania tylko w przedmioty rodzimej produkcji. Czas pokaże czy nam się to uda, niemniej myślimy że warto spróbować tymbardziej, że całe przedsięwzięcie może przynieść korzyści zarówno nam (w postaci pięknego mieszkania wykorzysującego polską myśl technologiczną i designerską), ale i polskim przedsiębiorstwom, gospodarce czy patrząc szerzej - nam wszystkim. Skoro da się to zrobić w wielu krajach - czemu nie u nas?

Dziękujęmy wszystkim, który już dzisiaj nas lubią. Obiecujemy prowadzić bloga i stronę na FB najciekawiej jak potrafimy, mając nadzieję że z czasem będzie nas więcej i więcej :)

Plan na najbliższy czas: 3 czerwca to zaplanowany dzień odbioru mieszkania i zarazem właściwego startu naszego projektu. Z pomocą profesjonalisty sprawdzimy czy nasze nowe M spełnia normy budowlane? Proste ściany, brak rys i pęknięć, poprawnie wykonane instalacje elektryczna, wodna i wentylacyjna to tylko kilka ze spraw, którym musimy się przyjrzeć :) Miejmy nadzieję, że nasz deweloper stanie na wysokości zadania. Relacja z odbioru już niebawem!

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe