Polska kuchnia, karnisze i artykuły gospodarstwa domowego

Weekend powoli dobiega końca i chyba najwyższa pora na kolejny wpis. Minęło kilka dni i udało nam się załatwić kilka kolejnych spraw. Pierwsza i najważniejsza - MAMY KUCHNIĘ :-) W komentarzach pod postem sprzed kilku tygodniu pojawiły się komentarze, że jesteście ciekawi naszych opinii dotyczących kuchni Black Red White. Poniżej kilka słów w tym temacie.

Generalnie całokształt współpracy z firmą Black Red White oceniamy na wielki plus. Od pierwszej wizyty w salonie po wczorajszą wizytę "podwykonawczą" wszystko przebiega wzorcowo. Miła atmosfera, fachowa i kompetentna obsługa, konkretne informacje i co najważniejsze - dobre rozwiązania uszyte na miarę pod konkretnego klienta. Wiemy, że Black Red White to ogromna firma i natrafiliśmy w sieci na różne opinie na jej temat, dlatego wszystkim zainteresowanym polecamy największy salon w Warszawie, przy ul. Głębockiej i sprawdzonego pana Anatola, który złożył nam doskonałą kuchnie i dobrał takie rozwiązania, które pozwoliły się wpasować w nasz budżet.

Po odebraniu telefonu z informacją, że wszystko prawie gotowe dopłaciliśmy różnicę w cenie sprzętu i umówiliśmy się na montaż. Wykonawcy przybyli punktualnie i skręcenie szafek oraz podłączenie sprzętów zajęło im niemalże pełny dzień roboczy. Bardzo wesoła ekipa podłączyła wszystko bez większych problemów. Piszemy, że bez większych, bo dwa mniejsze wystąpiły :-)


Pierwszy - wskutek literówki osoby, która przyjmowała od nas zamówienie na lodówkę otrzymaliśmy sprzęt w innym kolorze niż zamawialiśmy. Pierwotnie chcieliśmy szarą lodówkę, a przyszła biała. Całe szczęście meble w naszej kuchni też są białe i po krótkiej chwili namysłu zdecydowaliśmy się na zostawienie lodówki w tym kolorze, bo pasuje do wnętrza chyba nawet lepiej niż szara.

Druga kwestia to uszkodzony front jednej z szafek. Po montażu zgłosiliśmy reklamację i czekamy cierpliwie na jego wymianę. Wada nie jest wielka, ale jest :-) Montażyści wpisali tą informację do protokołu i aktualnie czekamy na ich kolejną wizytę.

Podczas montażu okazało się, że zabrakło nam kilku części i tutaj kolejny plus ekipy montażowej z Black Red White. Szybko podjechali do sklepu, zakupili co trzeba i kontynuowali prace. Za zakupione sprzęty rozliczyliśmy się na miejscu na podstawie paragonu. Po wypakowaniu sprzętów i podłączeniu zlewu nasza kuchnia aktualnie wygląda tak: 


Bardziej obszerna relacja z naszymi opiniami co do poszczególnych sprzętów niebawem. Piszecie do nas czasami z prośbami o opinie i rekomendacje dotyczące polskich firm. Nasze mieszkanie jest pierwszym, które wyposażamy i wypowiedzieć się możemy jedynie na temat produktów na które sami się zdecydowaliśmy. W dziale firmy wyróżniliśmy na czerwono producentów, których produkty wybraliśmy do wykańczania naszego M3. Jeśli macie jakieś pytania co do tych artykułów - zachęcamy do zadawania ich na FB lub w mailach.

Dotarły do nas również polskie karnisze od firmy Karnix. Są już wkręcone na swoje miejsce, jednak w pełnej krasie zaprezentujemy je dopiero jak uda nam się zakupić polskie firanki. W sobotę byliśmy w dwóch sklepach i niestety nie udało nam się nabyć tego co chcieliśmy - wszystko z Turcji, Indii albo Chin. Rozpoczynamy zatem poszukiwania firanek online i nie spoczniemy dopóki nie uda nam się przykryć okien polskim materiałem :-)

Kontynuujemy zakupy drobnych rzeczy niezbędnych w każdym mieszkaniu. Znaleźliśmy fajny sklep internetowy - Świat AGD, w którym zakupić można drobne artykuły gospodarstwa domowego i nie tylko. Bardzo fajnym dodatkiem jest możliwość sprawdzenia producenta danego sprzętu z poziomu sklepu internetowego. Po kliknięciu w opis danego towaru w sekcji parametry przy nazwie firmy znajdziemy informacje skąd pochodzi dana firma. Korzystając z tej funkcjonalności zakupiliśmy mopa do drewnianej podłogi oraz zapasowy wkład z polskiej firmy York, wycieraczkę od polskiego producenta Krystynka oraz ociekacz na sztućce z polskiej firmy Practic. Wynotowaliśmy również kilku innych producentów artykułów gospodarstwa domowego:

Polscy producenci artykułów gospodarstwa domowego:

1. York - http://www.york.pl
2. Rolmet - http://www.rolmet.net/agd/
3. Artgos - http://www.artgos.pl/o-firmie.html
4. Bentom - http://bentom.pl/
5. Galicja - http://www.galicja.debica.pl/
6. Practic - http://www.practic.com.pl/
7. Krystynka - http://www.krystynka.com/

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe