Polska fuga - ✔

Dzisiaj piątek, więc wpis będzie krótki :) Podczas gdy ja wyrabiałem PKB w pracy, Ania z dziadkiem pojechała do KIM na Bartycką szukać polskiej fugi. Sprawa okazała się bardzo prosta - jest tylko jeden polski producent fug - Atlas, zatem były to szybkie zakupy. Wybraliśmy szare fugi w dwóch różnych odcieniach.

UPDATE 27.06.2016 - jest jeszcze jeden polski producent fug: Alpol. Więcej w zakładce firmy :-) Tymczasem w domu praca wre. Nie chcemy zapeszać, ale wygląda na to że nasz spec to Caravaggio glazurnictwa :) Wszystkie płytki równiutko ułożone, elegancko przycięte. Oby tak dalej! Wanna Besco zainstalowana, stoi na swoim miejscu i czeka na podłączenie baterii. Musimy przyznać, że wygląda świetnie. 
Dzisiaj potwierdziliśmy też zamówienie brakującego wyposażenia łazienki. Zdecydowaliśmy się na produkty Armatury Kraków, uprzednio upewniwszy się, że są produkowane w Polsce. Wszystkie wyroby na które się zdecydowaliśmy wyprodukowane są w zakładach produkcyjnych w Nisku i Radomiu. Kurier będzie w poniedziałek :)

Następne wyzwanie to zakup drzwi. Okazuje się, że nasze wejście do łazienki jest nieco niewymiarowe i musimy jak najszybciej zakupić drzwi i dobrać odpowiednie ościeżnice żeby móc dokończyć prace glazurnicze. Planowaliśmy tą częścią zająć się nieco później, ale musimy działać szybko. Wyszukani przez nas polscy producenci drzwi to:

1. Pol-Skone - http://www.pol-skone.pl/
2. Porta Drzwi - https://www.porta.com.pl/
3. Voster - http://www.voster.pl/
4. Derpal - http://www.derpal.com.pl/
5. Drutex - http://www.drutex.pl/pl/index.html
6. Gerda - http://www.gerda.pl/
7. Redan - http://www.redan.pl/
8. Dre - http://www.dre.pl/
9. Interdoor - http://www.interdoor.pl 
10. Sokółka - http://sokolka.com.pl


Jak zwykle - prosimy o podpowiedzi w uzupełnianiu listy :)

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe